Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır?

1.629 views
Sponsorlu Bağlantılar

Her şey İstenildiği gibi bazen yolunda gitmez bir program yüklersiniz programda çakışmalar olur bilgisayarınızın Donmasına kilitlenmesine kadar sebep verir sizinde canınız sıkılır ve Yüklemeden önceki zamana geri dönmek istersiniz eskisi gibi olmasını istersiniz.  Windows 7 işletim sistemleri için nasıl yapıldığının dan bahsetmiştik Diğer konumuzda piyasada en çok kullanılan Windows 7 Sistem Geri Yüklemesi Nasıl Yapılır? konusunda sizlere daha önce bilgi vermiştik.

Yeni çıkan Windows 8 işletim sisteminde sistem geri yükleme nasıl yapılır? bunu ise aşağıdaki video ile anlatarak yardımcı olmaya çalışacağız. 

 

Windows 8 ile aldığınız sistem geri yükleme noktası ile bilgisayarımız ileride hatalar verirse, yada bozulan dosyalar nedeni açılmazsa sorun teşkil ederse Windows 8 Sistem Geri Yükleme noktası sayesinde eski sisteme geri alabilir ve dosyaları kurtarabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın