Sponsorlu Bağlantılar

Ammyy Admin Programı Nedir? Nasıl Kullanılır?

4.714 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu yazımızda Ammyy Admin Programı üzerinde duracağız. İnternet üzerinden uzak daki kişilere yardım etmek için kullanabileceğiniz TeamViewer alternatif olarak geliştirilmiş bir uzak’dan yardım programıdır.

Genelde Sistem Uzmanları için olmazsa olmaz programlar arasına giren Ammyy Admin programı aslında bana göre bir can simidi programıdır. Siz evinizde otururken yada işyeriniz’de uzak dan yardım yapabileceğiniz bu program aracılığı ile anlık bilgisayarlara müdahale edebilirsiniz karşı bilgisayarın localinde çalışır gibi çalışarak Sıkıntıları sorunları çözmeye yardımcı olabilirsiniz.

Ammyy Admin İnternet bağlantı gerektiren ve karşı tarafında aynı şekilde bu programı yükleyerek program tarafından verilecek ID ve şifre ile bağlantı sağlayan uygula karşı bilgisayarın Masa Üstünü ekranınıza getirerek işlemlerini gerçekleştire bilirsiniz. Ammyy ile Karışık Nat ayarlarından uzak bir şekilde kolayca karşı bilgisayarlarına bağlanıp yardım edebilir , Sunumlarınızı paylaşabilirsiniz .

Ammyy Admin Programını “http://www.ammyy.com/tr/” adresinden indirebilirsiniz . Ammyy Admin Programından Biraz bahsettik’den sonra Bu program Nasıl Kullanılır Bunun hakkında Bilgi Vermek istiyorum.

ammyy kullanımı

Programı çalıştırdık’dan sonra Ammyy Size bir Id numarası verecektir. Siz karşı tarafa bağlanması için yada siz yardım edecekseniz Karşı tarafın ID numarası istemci Id / Id yazan kısma yazıyoruz. ammyy bağlantı nasıl yapılır

Siz bağlantı Id girdiğinizde karşı tarafa bir onay penceresi çıkacaktır. Bu pencereyi kabul et derseniz. Ammyy Admin programı bilgisayarınıza bağlanacak ve masa üstünü sizin ekrana getirecektir. İşlemi sonlandırmak için köşedeki çarpı işareti işle kapatabilirsiniz. Uzak Bağlantı için her defasında onayınızı soracağı için bağlantı yetki vermek sizin elinizde olduğu için güvenli bir şekilde bağlantı yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Ammyy Admin Programı Nedir? Nasıl Kullanılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. uzaktan yardım programı ammyy oldukça yardımcı oldu, diğer programlar teamviewer gibi yazılımlar ücretli oluyor bununla birlikte alpemix ve radmin kullanabilirsiniz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın