Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] Google’da arama yaparken yahoo otomatik çıkıyor..

9.335 views
Sponsorlu Bağlantılar

Web tarayıcınızda Google ‘den Arama yaparken sizi yahoo Arama motorunu kullanma zorluyor ise arama motoru seçiminde bir yanlışlık vardır. Tarayıcınızın kullandığı arama motorları Yahoo üzerine ayarlı olduğu için sizi otomatik olarak yahoo arama motorunu kullanmaya zorlayacaktır.

Peki Yahoo arama motorunu nasıl Google olarak değiştireceğiz. Bunun için sizlere daha önce’den hazırlamış olduğum konular üzerinden yapabilirsiniz bunun için buradan Explorer – Safari – Yandex için bu konulara ulaşabilirsiniz . https://ademocut.com/etiket/arama-motoru-degistirme/  link size yardımcı olacaktır. Google Chrome Arama motorun değiştirmek için https://ademocut.com/video-google-chrome-arama-motorunu-nasil-degistiririm/   link’den yardım alabilirsiniz. Böylece Google üzerinde arama yaparken sizi başka bir arama motoruna yönlendirmeyecektir .

Diğer bir yöntem ise tarayıcılarını fabrika ayarlarına ( Sıfırlama ) yaparak tarayıcılarınızı eski ayarlarına geri döndürecektir. Yer imleriniz var ise bunların yedeğini almayı unutmayınız. Tarayıcı sıfırlama nasıl olur bunun hakkında aşağıda konular size yardımcı olacaktır.
Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

yukarıda tarayıcı resetleme işlemlerini mevcut kullandığınız tarayıcıda yaparak yahoo arama motorundan kurtulabilirsiniz. Eğer sorun hala devam ediyorsa yorumlar bölümünden veya soru & cevap kısmından soruları gönderebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın