Sponsorlu Bağlantılar

[Yeni Yaz] Bluetooth Kulaklık Cep Telefona Nasıl Tanıtılır

24.472 views
Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde Trafik Cezaların can yakması ve Kontrollerin sıklaşması ile trafikde araç kullananların çoğunun canı yanmıştır. Arkadan cezaları yazıp yazıp yollanıyor olması günün süprizi olabilir.

Birde bu işlerde trafik polisleri kadar fahri müfettişlerinde olması dolasıyla trafikde çok dikkatli olunmalıdır ve kurallara uyulmalıdır. Emniyet kemerlerinin takılmasına ve telefonla konuşmamasına dikkat edilmelidir.

Cep telefonları ile konuşulurken trafik cezası yiğenlerde artık önlemlerini alıyorduk artık yada kablolu kulaklık takıyorlardır yada bluetootht kulaklık kullanmaları gerekmektedir. Peki yeni aldığınız bir bluetooth kulaklıkları telefona nasıl tanımlarız ?

1- Bluetooth kulaklık cihazımı açalım.

2-Bluetooth kulaklık Açma / Kapama Düğmesine Sürekli olarak Basalım

3-Bluetooth kulaklık ışıkları yanıp yanıp sönecektir daha parmağımızı hiç çekmeden basılı tutuyoruz bu ışıklar sürekli yanmaya başlacaktır.

4-Bluetooth kulaklık ışık sürekli yanar durumda iken

5-Telefonun bluetooth ayarlarına giriniz Eşleşme Kısmına geliniz Yeni Eşleşen Cihaza Geliniz

6- Burada Yeni Cihaz Arama yaparak Bluetooth Cihazını Adı ile görüntüleyeceksiniz. Burda Bir bağlantı kodu isteyecektir genelde kod 0000 ( Dört Sfır ) yada 1111 gibidir değilse klavuzda bu kod yazar. Bu kodu Girerek eşleşmeyi sağlayacaksınız.

Tags – Etiketler ;

Bluetooth cihaz eşleştirme , Bluetooth kulaklık eşleştirme , Bluetooth kulaklık nasıl eşleşir , Bluetooth cihazı telefona tanıtma , Bluetooth cihazı aygıt tanıtma , Bluetooth kulaklık , Bluetooth kulaklık ayarlama , Bluetooth nasıl ayarlanır , Bluetooth cihazları eşletirme , Bluetooth , beyaz diş

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Yeni Yaz] Bluetooth Kulaklık Cep Telefona Nasıl Tanıtılır (5 Yorum)

Yorum Yaz

  1. bim den aldigim kulakligi eslestirmede faydasi oldu, bilgi icin tesekkurler. eslestiremeyen arkadasim iade etmis.

  2. sizin sayenizde kulaklığımı telefonuma tanıttım. kaç gündür çabalıyordum. artık telefonumda veya kulaklığımda bir sıkıntı olduğunu düşünmeye başlamıştım. çok çok teşekkür ederim.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın