Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Hesabı Nasıl Silinir?

1.004 views
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Aleminde en çok ziyaret edilen popüler bir Sosyal Ağ’dır milyonlaca üyesi olan bu site’den bir gün canınız sıkıltı ve hesabınızı silmek istiyorsunuz yada çocuğunuz arkadaşınızın  facebook hesabını silmek istiyorsunuz aslında bu çok basittir.

Bunun Facebook hesabınıza giriş yapıyorsunuz  Facebook Hesabınızı Sil  “http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account” bu link’den giderek  hesabınızı silebilirsiniz. Facebook hesabınızı silmeden önce size 14 gün süre tanır bu zaman zarfında bu işlemden vaz geçebilirsiniz eğer ki hesabınız silinirse artık bunun geri dönüşü olmaz

facebook hesabınızı silin

 

Silmek için bir pencere açılacak Hesabımı Sil onayladık dan sonra

güvenlik sorusunu doldurun

 

Güvenlik Kontrolünde şifrenizi ve güvenlik kodunu girdik den sonra Tamam Diyoruz, kullandığınız facebook hesap silme işlemi bu şekilde gerçekleştirilmiş olmaktadır. Hesap kapatma ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız hesap silme işlemini daha sonra tekrar gerçekleştirin. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın