Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] dlprotect.exe virüs nasıl silinir?

80 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar konuya başlamadan önce dlprotect.exe  hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. dlprotect.exe dosyası yürütülebilir dosya gruplarına ait bir olarak görülür.

Bilgisayarımıza yüklediğimiz Crack’li oyun dosyaları ,ücretsiz dosyalar,deneme sürümleri gibi bazı yazılımlar aracılığı ile buluşarak dlprotect.exe dosyasını etkilemektedirler. Bu dosya etkilendiğinde ise zararlı kodlar bu dosyayı ele geçirebildiği için arka planda size ait sizli bilgileri diğer üçüncü şahıslara bildirebilir ve Bilgisayarınızın Cpu ( işlemci ) devamlı meşgul ederek bilgisayarınızı yorabilir.

Virüs bulaşmış bir dlprotect.exe dosyası devamlı tehdit içekli olabileceği için Bu virüsün temizlenmesi gerekmektedir. Bunun için en etkili yol Bilgisayarımıza SPYHUNTER programı indirip kurarak Bilgisayarınızı Güvenli Mod‘da taratarak temizlemektir.

Bilgisayarınızı Güvenli Mod Geçirmek için Bilgisayarımızı yeniden Başlatıyoruz Açılışta F8 Tuş takımına basarak Güvenli Mod girişini yapıyoruz ve Spyhunter programı ile taratarak Silmek işlemini gerçekleştiriyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın