Sponsorlu Bağlantılar

LongURL Eklentisi ile Kısa Url Tuzağına Düşmeyin

100 views
Sponsorlu Bağlantılar

Twitter,Facebook gibi Sosyal Ağlarda Paylaşımlar yaparak Sizleri haberdar etmek için başka sitelere yönlendirmeye çalışırlar , Uzun adres linkleri kısaltlarak ” http://goo.gl/pi36Px ”  bu adres gibi yönlendirilir adreslerin sizi nereye çekeceğini yönlendireceğini bilemezsiniz kötü amaçlı zararlı içerikli sitelere sizi çekebilecekleri gibi bir güvenlik zafiyeti’de doğura bilirler.

longurl eklentisi

Böyle kısaltılmış Url linkleri orjinal linklere yani görünen linklere çeviren ve hangi site gideceğinizi görebileceğiniz güzel bir Google Chrome Eklentisinden bahsedeceğim.

Bu Eklentimizin adı LongURL bu eklenti ile kısaltılmış linkleri size Uzun Linklerine dönüştürecektir. Böylece hangi site yönlendirileceğinizi bile bilirsiniz ve site içeriği görebilirsiniz.

https://chrome.google.com/webstore/detail/longurl/oldnehmjgfcannmkgkojafngdkhfkdpd?hl=en” adresi üzerinden indirebilirsiniz. 

Arama Tags & Etiket ;

url güvenliği , kısaltılmış url adresleri , kısa link adresleri güvenli midir , kısa link adresleri ne kadar güvenli ,google chrome eklentisi

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın