Sponsorlu Bağlantılar

Facebook “Görüldü” Yazısını Kaldırma Eklentisi

133 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünyaca en ünlü popüler Sosyal Ağlardan biride olan Facebook’da Sevdiğimiz anları,duygularımızı,resimlerimizi,videoları,yer bildirimlerini paylaşacağımız gibi sevdiğimiz kişiler ile de Sohbet etme şansımızda oluyor .

Sohbet ederken yazdığımız yazıları karşı tarafa iletildiğinde yada şöyle demek gerekirse okundu ise o zaman sohbet penceresinin hemen altında ” Görüldü ” yazını görmüşünüzdür. Bu aynı zamanda sizin içinde geçerlidir arkadaşınız tarafından yazılan yazıları da siz okursanız karşı tarafa aynen ” Görüldü ” yazısı iletilmektedir.

facebook görüldü yazısı kaldırma

Facebook Görüldü Yazısı

Şimdi bahsedeceğim Güzel Bir Google Chrome eklentisi ile bu görüldü yazsını kaldırabiliriz yani bir eklenti le bu görüldü yazısını artık kaldırma imkanımız mevcut.

Bu eklentinin ismi Facebook Message Seen Notification Bu eklenti ile Tarayıcınıza kurulduk dan sonra Görüldü yazısını tamamen kaldırabiliyorsunuz. Bu Eklentiyi Tarayıcınıza Kurup Gönül rahatlı ile Kullana bilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın