Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] desktoplayer.exe ( Ramnit.A ) Virüsü Nasıl Silinir ?

892 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu virüs Ramnit.A virüsü olarak’da bilinir,Antivirüs yazılımları tarafından istenmeyen dosya olarak uyarı veren bu virüs bilgisayarımızda kısayol olarak C:\Program files\microsoft\desktoplayer.exe bulunur.  Win32\Ramnit.A virüsünu bilgisayarımızdan kaldırmak için Microsoft Safety Scanner programı kullanarak temizleye biliriz.

Bu programı Bilgisayarımıza kurduk dan sonra Bilgisayarımızı Güvenli Mod Açarak Temizleme işlemini gerçekleştirebiliriz. Win32\Ramnit.A virüs silebilmek için Bilgisayarımızı güvenli Mod almak için Bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz daha sonra F8 tuş yardımı ile bilgisayarımızı güvenli mod alıyoruz burada temizlik işlemini gerçekleştiriyoruz. Windows 8 işlemi için Güvenlik Mod almak biraz farklı bunu öğrenebilmek için Youtube  video olarak buradan izleyebilirsiniz.

Windows 8 Güvenli Mod Alma :

Ramnit.A kaldırma konusunda sizlere yardımcı olmaya çalıştık bu konumuzda umarım yararımız dokunmuştur. Eğer sorun hala devam ediyorsa yorumlar bölümünden sorularınızı, problemlerinizi tarafımıza gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın