Sponsorlu Bağlantılar

Swarm’da Semt Paylaşımı Nedir ?

4.472 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bildiğimiz gibi yakın bir zamanda Swarm , Foursqaure nin yerini alarak checkinleri swarm üzerinden yapabiliyoruz. Swarm ile birlikte bir çok özellikte gelmeye başladı , yapmış olduğunuz checkin lerine smiley ekleye biliyorsunuz,planlar yapabiliyorsunuz, bu özelliklerden biride Semt Paylaşımı bu özellik belki farkındasınızdır belkide değilsiniz.

Bu özellik nerede ilk önce bunu resim ile gösterelim daha sonra ne işe yaradığını kısa anlatayım.

swarm semt paylaşımı

 

1 Numaralı Resimde Gördüğünüz gibi Semt Paylaşımı açık olduğunda renk Turuncu renk ile görünecektir Semt paylaşımı kapatmak için 1 numaralı işaretli yeri sola çekerseniz GRi renk geçerek Semt paylaşımı kapalı olarak sizi uyarı verecektir. Swarm semt paylaşımı açıp kapatmayı öğrendik. Peki Bu semt paylaşımı ne işe yarıyor olacak ?

Bu size 2 numaralı resimde işaretli kısımla izah edeceğim. Eğer Semt paylaşımı yapıyor iseniz Checkin yapmıyor iseniz bile swarm açıp baktıysanız hemen sizin nerede olduğunuzu takipcileriniz görecektir yani bir nevi sizi ele de verebilir. Yukarıda resimdeki kullanıcılar checkin yapmamışlar ama durumlarının Konya olduğunu görebilirsiniz. Semt paylaşımı kapalı ise bu durumda böyle bir durumla karşılaşmıyacaksınız bu tamamen sizin insiyatifinize kalmış bir durum işinize yarayacak gibi de olabilir yaramayacak gibi de olabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Swarm’da Semt Paylaşımı Nedir ? (4 Yorum)

Yorum Yaz

    • yapamazsınız daha önceden o yeri kayıt ettiğinizde yapabiliyorsunuz fakat şimdi yapamıyorsunuz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın