Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] crypt32.dll Hata Nedir ve Nasıl Düzeltilir

178 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımız Ne kadar düzenli ne kadar düzenli çalışırsa o kadar iyidir. Ama bazen her şey yolunda gitmeyebilir bazen hatalar ile karşılaşırız. Bu hataların biride crypt32.dll hatasıdır.

crypt32.dll Hatası Genelde Bilgisayarımıza indirdiğimiz Dosyalardan veya şöyle demek gerekirse Bilgisayara yüklemelerden kaynaklıdır. İndirdiğiniz bir program tam değilse yada yarında kesildi ise bu hata kodları ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

crypt32.dll hatası’da bunlardan biridir İnternet üzerinden oyun indiriyor iseniz genelde Oyun kaynaklı da olabilir eksik yada yarıda kesilerek kalan yüklemelerden kaynaklıdır. Bilgisayarınızda Oyun yada indirdiğiniz dosyayı çalıştırdığınızda açtığınızda karşınıza bir hata kodu gelmektedir.

crypt32 .dll dosyası

 

Bu hata karşımıza geldiğinde ise bu nasıl düzeltilir. Bu hata için crypt32.dll güncelleştirilmiş sürümünü kullanmak gerekmektedir.  Bu dosyası Bilgisayarımıza indirip System32 klasörüne atarak Win + R tuş kombinasyonu ile Çalıştır Penceresini açıyoruz Daha sonra buraya regsvr32 crypt32.dll  komutunu yazarak Enterliyoruz Son aşama olarak Bilgisayarımızı yeniden başlatıyoruz.

Arama Tags & Etiket ;

crypt32.dll hatası , crypt32.dll  sorunu , crypt32.dll  problemi , crypt32.dll sorunsalı , crypt32.dll windows 10, crypt32.dll windows 7

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın