Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Bilgisayarım Her Açıldığında Belgelerim Klasörünü Açıyor

970 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımız herzaman stabil olarak çalışmaya bilir bazen her şey yolunda gitmeye biliyor ,Bazen herşey yolunda gidiyor derken hatalar ile karşılaşa biliriz bunlar dll hataları olabilir yada bilgisayarımıza indirdiğimiz dosyalardan kaynaklı olarak sorunlar çıkara bilirler.

Bu hatalardan yada bilgisayarımızı her açtığımızda Karşımıza Belgelerim Klasörü çıkıyor ise bunu halletmenin kısa ipucu’da vardır. Bazen bunları bir program yardımı ile bazen ise Regedit kayıtları ile düzenleye biliriz.

Şimdi Bilgisayarımızı Her Açtığımızda karşımıza Belgelerim Klasörü açılan Bilgisayarımızda bunu Regedit kayıtları ile düzenleyeceğiz. Bunun için yapılması gereken ise ; Bilgisayarımızın Win + R tuşları ile Çalıştır Penceresini Açalım ve Msconfig komutunu yazalım ve Sistem Yapılandırma Panelini açarak Başlatma kısmında Explorer.exe penceresi işaretli ise Bunu kaldıralım.

Eğerki burda bu işaretli değil ise ozaman regedit ile kayıt defterini açmamız gerekecek ozaman ; Win + R komutu ile çalıştır penceresi açıyoruz. Regedit.exe komutu ile Kayıt Düzenleyici açalım.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon  bu adımları izliyoruz. Burayı geldiğimizde Sağ Menude Userinit yazan kısma geliyoruz ve Değiştir diyoruz burada yazması gereken komut C:\Windows\system32\userinit.exe,  burada bunu bu şekilde ayarlayınız.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın