Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] com.google.process.gapps işlemi durduruldu

Sponsorlu Bağlantılar

Android işlemcili Cihazlarınızda karşınıza çıkan ve hatalı bir uygulama indirmekten kaynaklı olarak Ekrana Gelen bu sorun “com.google.process.gapps” karşımıza gelir. com.google.process.gapps Hatası Bir uygulama indirdiğinizde onu yanlışlık ile keser yada eksik bir indirmek den dolayı size bu hatayı vermektedir.

Peki com.google.process.gapps Çözümü Nasıl olacak ? Bunun için Android cihazınızın Ayarlar > Uygulama Yöneticisi >> Hepsi >> Seçenekler > Uygulama ayarlarını Sıfırla  ile uygulamaları sıfırlıyoruz ve Telefonumuzu yeniden başlatıyoruz .

Daha sonra Telefonumuza inmeye çalışan uygulama var ise yeniden indirmeye başlıyoruz.

Tags – Etiketler ;

com.google.process.gapps hatası , com.google.process.gapps sorunu , com.google.process.gapps çözüm , com.google.process.gapps nasıl düzelir , android com.google.process.gapps hatası çözümü

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar ,
Bu Benim Kişisel Blog Sayfam’dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[ Çözüldü ] com.google.process.gapps işlemi durduruldu (4 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Maalesef çoğu telefonda bu şekilde çözülmüyor arkadaşlar çok karşılaştığım bir sorun haline gelmeye başladı, bu nedenle kesin çözümünü buldum (telefondaki ani kapanmalar sonrası veya güncellemeler sonrası yeniden bu sorun karşıma çıkabiliyor) ÇÖZÜM: Telefonda önce *Ayarlar* a sonra *Uygulamalar* a girin. Oradan *Sistem Dosyaları* na girin, (Sistem dosyaları HTC de sistemi göster olarak geçiyor, bazı telefonlarda ise sistem dosyaları olarak geçebilir, ya da Tüm uygulamalar ı aç ile de ulaşabilirsiniz ) Burada *Google Hizmetleri Çerçevesi var. Üzerine tıklayın zorla durdur ve devre dışı bırak deyin. Düzeliyor. Direk olarak devre dışı bırak ta diyebilirsiniz. *Google Hizmetleri Çerçevesi içerisinde Depolama sekmesinde *ön belleği temizle var oraya da tuşlayarak *ön belleği temizle ve *verileri temizle deyin ki hataya neden olan olası nedenleri silsin.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın