Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] canadaalltax.com sayfası nasıl kaldırılır?

3.969 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınıza bulaşan bu yönlendirme sayfasını AdwCleaner programı ile kaldıracağız. bu işleme başlamadan önce biraz bu konuda bahsetmek istiyorum. Bu reklam sitesi bilgisayarınıza indirdiğiniz demo yazılımlar yada ücretsiz programlar aracılığı ile bulaşarak sizi bu reklam sayfalarına kullanmaya sağlar. Peki gelelim bu reklam pop-up sitelerinden nasıl kurtuluruz.

bilgisayarımızın Başlat > Denetim Masası > Program Ekle / kaldır burada bilinmeyen programları kaldırıyoruz. bilinmeyen programlar için internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz.

daha sonra tarayıcılarımızı etkileyen bu reklam pop-up reklamlarını temizlemek için tarayıcıları fabrika ayarlarına geri dönderiyoruz. bununla ilgili konu başlıklarına aşağıdan ulaşabiliriz.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan
 

Daha sonra bilgisayarımıza konu başında dediğimiz gibi AdwCleaner programını kuruyoruz bu program ile taramadan önce diğer çalışan programları kapatınız.

adwcleaner scanner virus

Bu program ile tarama yaptık dan sonra bilgisayarınızda registry  zararlı kodları işaretleyip siliyoruz. Son olarak ise Bilgisayarımıza junkware programı indirip taratın bu program ise bilgisayardaki adware programlarını temizlemek için kullanacağız. “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” programını buradan indirebilir ve bilgisayarınıza kurarak tarata bilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Çözüldü] canadaalltax.com sayfası nasıl kaldırılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. hay allah razı olsun senden hocam.. emeğine sağlık.. bir türlü bulamamıştım çözümü.. ve onlarca yol denedim olmadı.. sizin çözümünüz de olmasaydı format atacaktım.. tekrar teşekkür ederim.. beni bir yığın şeyden kurtardın..

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın