Sponsorlu Bağlantılar

Facebook Kullanıcı Adını Nasıl Değiştirebilirim.

1.190 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu yazımda Facebook Kullanıcıları için küçük bir ipucu vermeye devam edeceğim. Bu yazımızda konumuz Facebook Kullanıcı adını nasıl değiştirebiliriz bunun hakkında bilgi vereceğim.  Bunu biraz daha açarsak Facebook üye olduğunuzda Facebook size ID adresi olarak karışık karakterlerde yada Facebook üye olurken sizden bir isim seçmenizi ister mesela ;

Facebook Kullanıcı Adı Değiştirme ;

adem1976 , ademocut85 benzer isimler yada facebook.com/ıd12343 benzer isimler verir , Siz bu kullanıcı adını değiştire bilirsiniz mesela bende olduğu gibi  https://www.facebook.com/ademocut bu adresi girdiğinizde direk olarak profilim açılacaktır. işte burada olduğu gibi facebook kullanıcı ismini değiştire biliyorsunuz. Nasıl Peki ?

facebook kullanıcı adı değiştirme

Ayarlar > Takipciler > Kullanıcı Adı > Düzenle diyerek Kullanıcı adı bölümünü siz belirliyorsunuz bu Facebook kullanılır değiştirmenize izin vererek Facebook kullanıcı şifrenizi girerek kayıt edip kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın