Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] bubble dock reklam sayfasını kaldırma

415 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın Tarayıcılarını Etkileyen Bu pop-up Reklam sayfası Bubble Dock AdwCleaner programı ile kaldıracağız. Bu işleme başlamadan önce bu konu hakkında biraz bilgi vermek istiyorum.

Bilgisayarımıza indirdiğimiz deneme yazılımları yada ücretsiz olarak indirdiğiniz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcılarınızı etkiler bu sonuçdan sonra Sosyal Medya,yada alış veriş sitelerinde fazla olmak şartı ile bu açılır reklamlar sık sık karşınıza çıkar.Peki bu açılır reklam sayfalarını bilgisayarımızdan nasıl kaldırırız.

1-Adım :

Başlat > Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır  özelliklerinden program listesinden göze çarpan bilinmeyen programlar var ise bunları kaldırınız. Genelde böyle programlar karışık karakterli dsfzjzxc benzer programlar olabilir veya Toolsbar olarak da görünebilir.

 

2-Adım :

Bunlar bilgisayarın tarayıcısını etkileyeceği için Tarayıcıları Fabrika Ayarlarına geri getirmekte fayda vardır. Tarayıcıları Nasıl Resetleriz bununla ilgili konu başlıkları aşağıda sıralanmıştır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

3-Adım :

Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı indireceğiz . Bu program Bilgisayarımızdaki Zararlı girdileri tespit ederek silmemizi sağlayacaktır.

adwcleaner scanner virus

Bu program ile bilgisayarımızı taratma dan önce diğer çalışan programları kapatınız.

 

4-Adım :

Bu işlem sonucunda Son olarak bilgisayarımıza JunkWare Programı indirip Kuralım.Daha Sonra Bu program ile Bilgisayarımızı taratarak adware ve toolsbar gibi bilgisayarımızı etkileyen Zararlı yazılımları Temizleyecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın