Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] Bu web sayfasında yönlendirme döngüsü var

1.066 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu  yazımızda sizlerden gelen sorulara cevap veiyorum Hakan Beyin Soru Sor bölümünden yollamış olduğu soru’da “” Bu web sayfasında yönlendirme döngüsü var ” hatası ile karşılaşıyorum çözümü nedir diye yollamış olduğu soruya cevap arayalım . Bu soru bir çok sitelerde ve blog sayfalarında iletilmektedir.

Bu web sayfasında yönlendirme döngüsü var hatası genelde Bilgisayarımızın Saat ve Tarihin yanlış olması nedeni ile kaynaklı olabilmektedir. Bu hatayı gidermek için ilk önce saat ve tarihi kontrol ediniz saat ve tarih yanlış ise bunu düzeltiniz ve tekrar deneyiniz.

Bu web sayfasında yönlendirme döngüsü var hatasının diğer bir çözümü ise Bilgisayarımızdaki çerezleri temizleyerek çözüm sağlayabiliriz Bunu nasıl temizleriz ? Bunun için Bilgisayarımıza Ccleaner programı indirip bu program ile çerezleri temizleyerek bilgisayarımızı yeniden başlayarak tekrar deneyiniz.

 Ccleaner Programı Nasıl Kullanılır ?

Proxy kullanıyor iseniz bunu devre dışı bırakınız ve Güncel AntiVirüs yazılımları ile Bilgisayarınızı Derin bir arama yaptırarak bilgisayarınızın güvenliğini kontrol ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın