Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] athwbx.sys Hatası Alıyorum..

2.020 views
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8.1 kullananlar için son zamanlarda gelen güncellemeler ile gelen hatalardan biride Mavi Hata almasıdır. Bu Mavi hataların başında athwbx.sys hatası vermesidir. Windows 8.1 güncellemesinden sonra Sürücü uyumsuzluğundan kaynaklı olarak veren bu sorunun kaynağı Wifi Kartınız olan Atheros Chipset’li Wireless sürücün den kaynaklıdır.

Son Güncellemeler ile sürücülerin bu güncellemeye çakışması sonucunda athwbx.sys hatası vermesidir. Şimdi bu sorunu nasıl çözeceğiz ? Bunun için “https://www.atheros.cz/atheros-wireless-download.php?chipset=37&system=7”  adresinden Windows 8.1 veya Windows 8 güncel sürücüsünü  eski sürücüyü kaldırmadan yükleyerek sorunu çözeceğiz.

athwbx.sys sorunu yukarıda adımlar ile çözülmezse yorumlar kısmından yaşanan sorunu tekrar tarafımıza göndermeniz yeterli olacaktır, farklı adımlar ile athwbx.sys hatası çözümü diğer adımlarla çözüm bulmaya çalışalım.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın