Pdf Dosyası Nasıl Şifrelenir..?

1.236 views
Sponsorlu Bağlantılar

Emek ile Hazırladığınız Pdf Dosyalarını bir başkasının eline geçerek gereksiz ve kötü amaçlar için bir başkasının eline geçmesinden korktuğunuz için Pdf Dosyasını şifrelemek istemektesiniz. Bu Yüzden Pdf uzantılı Dosyaları şifrelemek için ne yapabilirim ?

Pdf Uzantılı Dosyaları Şifrelemek için kullanacağınız bir kaç değişik yollar vardır. Bunlar en basit olanı Pdf dosyalarınızı Winrar ile şifreleyerek saklayabilirsiniz. İstediğiniz zaman bu dosyaları açmak için Winrar Dosyasını şifrenizi girerek açabilirsiniz.

Winrar ile Dosya Nasıl Şifrelenir

 

Diğer Bir Pdf Şifreleme ise Program Kullanarak yapılandır . Bunun için Kullanacağımız programın adı PDF Encrypt 6.3 Bu program ile ücretsiz olarak Pdf dosyalarını Koruma altına alacaksınız. Ücretsiz olan PDF Encrypt 6.3 ile Pdf dosyalarını 40-bit RC4, 128-bit RC4, 128-bit AES ve 256-bit AES ile şifreleyerek güvenli bir hale getirebilirsiniz.

PDF Encrypt 6 indirerek şifreleme yapabilirsiniz. 

Diğer Bir Şifreleme ise Pdf Dosyanızı ;

Pdf Dosyanızı Adobe Acrobat ile Açıyoruz. >> Gelişmiş Ayarlar >> Güvenlik >> Dosyayı Açmak için Şifre iste Seçeneğine Şifrenizi Girerek Pdf Dosyanızı Şifreliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın