Sponsorlu Bağlantılar

[ Çözüldü ] Android Cihazlara Nasıl Format Atılır..?

455 views
Sponsorlu Bağlantılar

Android işletim sistemleri  en çok kullanılan bir mobil ve taşına bilir işletim sistemlerine sahiptir. Akıllı cihazlarınıza bulaşan virüslerden dolayı yada yüklediğiniz uygulamalardan dolayı yada Koyduğunuz desen kiliti unutmanızdan dolayı Android işletim sistemlerinde yavaşlama olabilir sizde zaman ile kullandığınız Android cihazlarını yeniden yükleme yani Format atma ihtiyacı duyabilirsiniz. O Yüzden cihazları yeniden yükleye bilmek için Format ( Hard Reset – Recovery ) işlemi için İnternet’e başvurabilirsiniz.

Not : Unutmamanız gereken önemli bir nokta Android cihazlarınıza Format atarsanız içindeki tüm bilgiler silinecektir Format atmadan önce Cihazınızın yedeğini mutlaka almayı unutmayınız.

Android işletim sistemlerine nasıl format atılır ?

Cihazlarınıza Format atmanın iki yolu mevcuttur. Bunlardan biri Telefonun Klavyesine *2767*3855# tuşlarını kodlama yaparak Android telefona Format atabilirsiniz. bu soft format olarak geçer ve cihazınızın rehberinden başka bir veri silinmiyor.

*2767*2878# Full Format ile cihazınızdan tüm verileri silebiliyorsunuz.  Burada karşınıza çıkacak olan Wipe data / Factory Format seçiyoruz >> Yes All user delete > buradan devam ediyoruz.

Menü >> Ayarlar >> Gizlilik > Fabrika Ayarlarını Sıfırla Bölümünden Android Cihazlarını Sıfırlayarak ilk gün gibi ayarlara dönebilirsiniz.

Tags – Etiket ; 

Android telefona format atma , Android Cihazlara Nasıl Format atarım , Hard Reset , full format , soft format , Android telefonlarda format atma kodu , telefona nasıl format atılır  , Format kodu ,

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın