Sponsorlu Bağlantılar

ads.adsrvmedia.com sayfası nasıl silinir?

366 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza bulaşan bu açılır reklam sayfasını temizlemek için AdwCleaner Programını kurarak kaldırmayı deneyeceğiz . Bilgisayarımızdaki İnternet Tarayıcılarına bulaşan bu açılır reklam olan Ads.adsrvmedia.com  tarayıcımıza nasıl bulaşır ?

Bunlar Bilgisayarımıza indirdiğimiz demo yazılımlar ve ücretsiz olan yazılımlar aracığı ile bulaşırlar böylelikle karşınıza bir sayfa açtığınızda bu reklamlar çıkar bunlar can sıkıcı bir durumdur zamanla da bilgisayarımızı yavaşlatabilirler. Şimdi Gelelim Bilgisayarımızdan Temizlemeye ;

1-Adım : 

Bilgisayarım > Denetim Masası > Program ve Özellikler kısmına giriyoruz , Bilgisayarımızda yüklü olan programların listesini göreceğiz burada gözümüze çarpan bilmediğimiz Programları Kaldıralım.

Ads.adsrvmedia.com, SafeSaver, Video Player, Plus-HD 1.3, BetterSurf, LyricsGet, PassShow, LyricsBuddy-1, AlLyrics, Media Player 1.1, Savings Bull, Websteroids, ScorpionSaver, HD-Plus 3.5

Böyle bilinmeyen programlar varsa bunları kaldırıyoruz.

2- Adım 

Bilgisayarımızda Yüklü olan İnternet Tarayıcılarını Resetliyelim Bunlar nasıl olur konu başlıklarında ulaşabilirsiniz.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

 

 3-Adım : 

Başta dediğimiz gibi Bilgisayarımıza  İndireceğimiz AdwCleaner  “http://www.gezginler.net/indir/adwcleaner.html” adresinden indirin ve programını kuruyoruz.

adwcleaner scanner virus

 

Bilgisayarımıza yüklediğimiz AdwClenaer programını çalıştırmadan önce tüm çalışan tüm programları kapatarak Adwcleaner programı bilgisayarımızı taratıyoruz.

adwcleaner scanner

 

Bilgisayarımızı tarattık dan sonra Ads.adsrvmedia.com  ile ilgili tüm zararlı girdileri işaretliyoruz ve Siliyoruz Bilgisayarımız yeniden başlıyor otomatik olarak başlıyor

4- Adım ;

Son olarak Bilgisayarımızı Junkware “http://www.gezginler.net/indir/junkware-removal-tool.html” adresinden indirin ve kurunuz ve ile Taratıyoruz.

junkware kaldırma

 

Bu Araçlarla bilgisayarımızı taratıyoruz Bilgisayarımızdaki Ads.adsrvmedia.com kaldırmış olacağız. ads.adsrvmedia.com kaldırma, ads.adsrvmedia.com silme , ads.adsrvmedia.com  kurtulma, ads.adsrvmedia.com  nasıl silinir ile konu başlıkları ile gelen ziyaretçilerimiz takılan sorulara yorumlar bölümünden tarafımıza yazabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın