Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Adcash.com sayfası nasıl silinir?

794 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar Bu yönlendirme Sayfasını kaldırmak için AdwCleaner Programını kullanacağız. Bu Programı install etmeden önce nasıl bulaştıklarından bahsetmek istiyorum. Bu Siteler Bilgisayarımıza indirdiğimiz Demo ve Ücretsiz yazılımlardan bulaşmakta ve web tarayıcıların yapısını değiştirerek sizi bu sayfalara yönlendirerek kullanmanızı zorlarlar bu yönlendirme siteleri bilgisayarınızı zamanla yavaşlatabilirler. şimdi Gelelim Bu adcash.com sitenizi nasıl temizleyeceğimize Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı kuruyoruz. Burda önemli olan bu programı kurduk dan sonra başka çalışan programlar varsa kapatalım

adwcleaner scanner virus

 

Programımızda Bulunan Scan Butono ile bilgisayarımızı taratıyoruz.

adwcleaner scanner

 

bilgisayarımızı tarattık dan sonra Adcach.com ile ilgili tüm girdileri işaretleyip Clean Butonu ile siliyoruz. bu Girdileri sildik den sonra Bilgisayarımızı Yeniden Başlatıyoruz. Bilgisayarımızı yeniden Başlattık dan sonra Masa Üstünde Bulunan Yandex-Mozilla-Chrome-Explorer Kısa yolllarının Özellikler Bölümüne Girerek “http://www.adcash.com  uzantısını silmek olacaktır.

adcash com sayfasını kaldırma

 

Resimde Görüldüğü gibi “http://www.adcash.com uzantısını kaldırıyoruz. sonra tamam diyerek çıkıyoruz. Bu şekilde ayarlarımızı yaptık dan sonra Web Browser tarayıcılarımızın Ana Sayfaları adcash.com ise Bunları google yada istediğiniz bir sayfaya ayarlayınız. Bu sayede kurtulmuş olacaksınız.

 

Program Kurmadan Adcash Sitesini Kaldırma

Daha önceden Hazırlamış olduğum aramasayfam için video izleyerek Aynen Adcash sitesi için uyarlayabilirsiniz burada yapmanız gereken aramasayfam yerine adcash yazmak olacaktır.

Arama Tags & Etiket;

adcash.com nasıl silinir, adcash.com kaldırma, adcash.com nasıl temizlenir, adcash.com kurtulma, remove adcash.com, adcash.com chrome

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın