Sponsorlu Bağlantılar

{ Çözüldü } tencent virüsü nasıl silinir?

936 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar arkadaşlar bu konumuzda son zamanda bilgisayarlara musallat olan Baidu Çin virüsü ve onunla birlikte yüklenen Tencent virüsü nasıl temizlenir? bunun hakkında bilgi vereceğim. bu tür virüsler bilgisayarımıza deneme yazılımları , ücretsiz yazılımlar ve en tehlikelisi crackli dosyalar aracılığı ile bulaşırlar. Bilgisayara sizin idare’deniz dışında yüklenir ve kaldırması oldukça zor olan bir virüs türü olarak kendini gösterir.

Şimdi konumuzda Tencent virüsünü nasıl sileriz bunun hakkında bilgi vereceğim. Daha önceden Baidu Çin Virüsü nasıl silinir? bunun hakkında https://ademocut.com/baidu-cin-antivirus-programi-nasil-kaldirilir/  adresinden nasıl temizlenir bunun hakkında buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Win + R tuşlarını kullanarak “appdata” komutunu yazınız ve Roaming klasörünü içerisindeki baidu ve tencent klasörlerini siliniz.

Sonraki adım’daki kaldırması zor programlar nasıl kaldırılır konusunu inceleyebilirsiniz. https://ademocut.com/bilgisayardaki-zor-programlari-nasil-kaldirilir-unistall-edilir/ adresini inceleyiniz. 

Bu konumuzda Tencent nasıl silinir bunun hakkında aynen Baidu Çin Virüsü nasıl silinir? konusunu inceleyebilirsiniz . Uygulama metodu aynıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın