Sponsorlu Bağlantılar

{ Çözüldü } tencent virüsü nasıl silinir?

4.614 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar arkadaşlar bu konumuzda son zamanda bilgisayarlara musallat olan Baidu Çin virüsü ve onunla birlikte yüklenen Tencent virüsü nasıl temizlenir? bunun hakkında bilgi vereceğim. bu tür virüsler bilgisayarımıza deneme yazılımları , ücretsiz yazılımlar ve en tehlikelisi crackli dosyalar aracılığı ile bulaşırlar. Bilgisayara sizin idare’deniz dışında yüklenir ve kaldırması oldukça zor olan bir virüs türü olarak kendini gösterir.

Şimdi konumuzda Tencent virüsünü nasıl sileriz bunun hakkında bilgi vereceğim. Daha önceden Baidu Çin Virüsü nasıl silinir? bunun hakkında https://ademocut.com/baidu-cin-antivirus-programi-nasil-kaldirilir/  adresinden nasıl temizlenir bunun hakkında buradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Win + R tuşlarını kullanarak “appdata” komutunu yazınız ve Roaming klasörünü içerisindeki baidu ve tencent klasörlerini siliniz.

Sonraki adım’daki kaldırması zor programlar nasıl kaldırılır konusunu inceleyebilirsiniz. https://ademocut.com/bilgisayardaki-zor-programlari-nasil-kaldirilir-unistall-edilir/ adresini inceleyiniz. 

Bu konumuzda Tencent nasıl silinir bunun hakkında aynen Baidu Çin Virüsü nasıl silinir? konusunu inceleyebilirsiniz . Uygulama metodu aynıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{ Çözüldü } tencent virüsü nasıl silinir? (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Ben homotech ht 8 m tablet kullanıyorum.Tabletimin ayarlarına veya başka bir uygulamasına girdiğim zaman Tabletimin tarayıcısı kendiliğinden açılıyor ve tarayıcı birçok sekme açarak, bu seçmelerde ayrı ayrı oyun ve başka reklam sitelerine benzer şeyler açılıyor.Sonra kendiliginden dosya yoneticime, daha önce hiç olmayan birsuru klasörler yükleniyor.ben virüsten supelendim ve Google playerden Tabletimin Dr. Web adında bir virüs tarayıcı programı yükleyip Tabletimin tarama yaptım ve tarama sonunda tabletimde 8 tane zararlı yazılım olduğunu buldu..! Bu yazılımlardan bitanesinin ismi TENCENT di ..! Araştırdım tencentin bir virüs olduğunu öğrendim.bu anlattığım sorunlar bundan iki gün önce başladı ve bu virus bulasmadan önce tabletimde böyle sorunlar olmuyordu..! Ayrıca Tabletimin bu virüs bulaştıktan sonra ,YouTube nezaman girsem Tabletimin dosya yöneticisi youtubenin de butun verilerini klasör halinde kayıt yapiyo ve bu yuzdende tabletimde oyun oynayanıyorum tabletim kasiyo ve oyunların çok donuyor..! Her oyuna girmeden önce kendim dosya yöneticisinden bu verilerin kayıt olduğu klasorleri silip oyuna giriyorum ama ben oyundayken bu virus ,verilerini dosya yöneticisine yine kayıt ediyor ve oyunum çok donuyo , oyunundan çıkmak zorunda kalıyorum nazende oyun beni atiyor ..! Ben Tabletimin bu tencent virusu sorununu nasıl tamamen silebilirim ..? Ne olursunuz bana yardım edin ..! İnternette nereyi arastirdiysam , tabletler için bu konuda bi cozum bulamadım , ne olursunuz anlatan bileceği bir şekilde yazarak bana bunun kesin bir cozumunu anlatın ne olursunuz ..

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın