Sponsorlu Bağlantılar

{ Çözüldü } 0x80007045D Hatası

1.028 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar Her zaman için Stabil çalışacak diye bir durum yok maalesef akşam bilgisayar başında otuyor işinizi bitirince kapattığınızda sabah açmaya kalktığınızda bir bakıyorsunuz bilgisayarınız açmıyor veya bir hata ile karşılaşıyorsunuz. Bu hatalardan biride 0x80007045D aygıt hatasıdır.  ” G/Ç bir aygıt hatası

Peki bu hatalar nasıl oluşur Bu hatalar , sürücü çalışmalarından veya sürücülerin düzgün yüklenmediğinden ve Windows Update güncelleme yaparken bazı sürücüler ile düzgün çalışmadığından kaynaklı olarak bu hatalar vermektedir.

0x80007045D bu sorun nasıl düzeltilir ?  Bu hata kodunu alıyor iseniz bilgisayarınıza bağladığınız donanım arızalı olabilir , bunun için bilgisayara taktığınız donanımları tekrar kontrol ediniz arızalı durum var ise garantisi var ise veya aldığınız yere iade ediniz.

Bilgisayarınızın H.D.D ( sabit diskinde ) bu sorun yaşanıyor ise HDD Tune programı ile hardddisk bad sektör taraması yaptırınız disk bozuk olma ihtimalini kontrol ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın