Sponsorlu Bağlantılar

cmnclim.dll sorunu nasıl çözülür ?

125 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarlar her zaman düzgün çalışacak diye bir kaidesi yoktur. Akşam hiç bir şey yok iken sabah açtığınızda çalışmaz durumda olabilir. Bunların nedenleri arasında arka planda güncelleme olması , virüsler veya yüklediğiniz sürücülerden kaynaklıdır.

Sürücü veya virüs kaynaklı olabilir bu hataların biride dll sorunlarıdır virüs veya yanlış yüklenen sürücüler veya dosyalar nedeni ile dll sorunları yaşanmaktadır. Bu konumuzda cmnclim.dll hatası ve çözümü arayacağız.

cmnclim.dll problemi diğer dll sorunları diğerleri gibi aynen yanlış yüklenen dosya veya virüs nedeni ile zarar gören dosyalardan kaynaklıdır. cmnclim.dll sorunsalı çözümü ise temiz bir cmnclim.dll dosyasını internet üzerinden bulup indirmek ve işletim sisteminize göre klasör içine atmaktan geçmektedir.

cmnclim.dll Hata Mesajı Nasıl Çözülür?

cmnclim.dll bu dosyayı internet üzerinden temiz olanın bulunuz bu dosyada dikkat edilmesi gereken işletim sistemine göre yani Windows 10 , Windows 7 ve diğer sürümlerine göre ayrıca 32 bit & 64 bit göre bulun ve bilgisayara indirin ve bu dosyayı aşağıdaki yönergelere göre klasör içine atınız.
(Windows 95/98/Me)    C:\Windows\System

(Windows NT/2000)      C:\WINNT\System32

(Windows XP, Vista, 7 , Windows 10)    C:\Windows\System32

Klasörü içine Atıyoruz . Bilgisayar 64 Bit ise C:\Windows\SysWOW64\ klasörü içine atınız ardından Win + R çalıştır komutunu açıyoruz ve aşağıdaki kodu yazıyoruz.

dll hatası

 regsvr32 cmnclim.dll

Bu komutu yazıp enter tuşuna basıyoruz ve Bilgisayarımızdaki programı veya oyunu yeniden başlatıyoruz.

Arama Etiketleri ;

cmnclim.dll nasıl çözülür , cmnclim.dll hatası ve çözümü , cmnclim.dll sorunsalı nasıl düzeltilir , cmnclim.dll eksik dosya , cmnclim.dll erişim izni yok , cmnclim.dll kesin çözüm , cmnclim.dll error , cmnclim.dll problemi nasıl , cmnclim.dll Win 10 , cmnclim.dll Win 7

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın