Sponsorlu Bağlantılar

snapchat’de yavaş çekim nasıl yapılır ?

905 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kısa video ve fotoğraf paylaşma uygulaması olan ve gönderdiğiniz 10 saniyelik videolar belki bir süre sonra kendiliğinden silinmektedir. Bu çekilen ve paylaşılan videolara belli bitloji uygulaması veya kendi uygulaması üzerinden çıkartmalar ekleyerek veya video hızlandırma ( tavşan ) diğeri ise salyangoz modu ile yavaş çekim modu ile yavaşlatabilirsiniz.

snapchat-video-effekt

Çekilen videoları kaplumbağa veya salyangoz modu kullanarak ağır çekim ile kullanabilirsiniz. Peki bunu nasıl yaparız?

ilk önce video film rulosundan veya on saniyelik video çektikten sonra hikayem bölümünde paylaşmadan ekrana elinizle basılı tutarak sağ taraftan sola doğru basılı kaydırın burada yukarıda örnek resimde olduğu gibi , tavşan , salyangoz figürlerini göreceksiniz , salyangoz figürüne geldiğinizde dokunmayı bırakın böylece çektiğiniz videolar yavaş , ağır çekim ile paylaşabilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

yavaş çekim snapchat , ağır çekim snapchat , snapde video nasıl yavaş çekim çekilir , snapde ağır çekim nasıl yapılır , videoları yavaşlatma snapchat , videoları yavaşlatma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın