Sponsorlu Bağlantılar

Twitter Mesajlarını Arşive Nasıl Alınır?

196 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda Twitter Arşivin özelliğinden bahsetmek istiyorum. Bildiğimiz gibi 140 karakter kullanarak duygu ve düşüncelerimi takipçiler veya diğer kullanıcılar ile paylaşılabilen mikro bir blog sitedir. Dünyaca ünlü olan bu popüler sosyal ağda tweet atarak düşüncelerini paylaşıyorsunuz.

Twitter Arşivin özelliği ise şimdiye kadar attığınız tweetleri mail yolu ile isteyerek bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Yani atılan tüm twitleri arşivinizden geriye talep edebiliyorsunuz. Şimdiye kadar Attığınız Tweet geçmişi tamamını indirmek için aşağıdaki adımları takip ediniz.

twitter arşivi indir

https://twitter.com/settings/account” adres üzerinden direk olarak ulaşabileceğiniz gibi Ayarlar  > Twitter Verilerin > Twitter Arşivi > adımlarını takip ediyoruz.

twitter arşivin postayı yeniden gönder

 

ben daha önceden e-posta adresine tweet arşivimi istediğim için tekrar gönder butonu ile yeniden arşivimi indirebilirim. Böylece şimdiye kadar attığınız tweetlerin yedeğini bilgisayara yüklemiş olacaksınız.

Arama Tags – Etiketler ;

tweet arşivi , tweet yedeği , twitter arşivi nasıl indirilir , tweet arşivini indir , twitter yedeği nasıl alınır , atılan tweetlerin yedeği nasıl bilgisayara indirilir , twitter arşiv yedeği indir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın