Sponsorlu Bağlantılar

Chrome’de Üst Taraf’da çıkan width 1366 nedir?

946 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu konumuz’da Google Chrome açtığımızda karşımıza tarayıcının üst kısmında görünen Width 1366 nedir , bununla ilgili olarak sıkça gelen sorulara cevap arayacağız.

Nedir Width 1366?

ilk önce Width bahsetmek istiyorum . Width Türkçe karşılığı olarak geniş ve en anlamlarına gelmektedir. Google Chrome Browser’de çıkan bu Width 1366 tarayıcı genişliğini göstermektedir. Tarayıcı ilk açılışında gelen bu yazı daha sonra hemen kaybolmaktadır.

width 1366 sorunu

Peki Width 1366 sorunu nasıl çözülür , bununla ilgili olarak Googe Chrome tarayıcı güncellemeniz gerekecektir. Chrome Nasıl Güncellenir konusun inceleyebilirsiniz.

Bu yazısı üst taraf’da beliyor olmasının nedeni Google tarafından doğan bir yazılım hatasıdır. Bunun için Google Chrome güncellemesini yapınız , eğer bu da olmaz ise chrome kaldırın ve daha sonra Ccleaner programı ile kalıntıları temizledikten sonra temiz bir kurulum yapınız.

Arama Tags & Etiket ;

Google Chrome Width 1366 sorunu nasıl çözülür , Width 1366 ne işe yarar , width 1366 hatası , width 1366 chrome

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın