Sponsorlu Bağlantılar

Whatsapp’da Yıldızlı Mesaj Nedir Nasıl Kullanılır?

4.058 views
Sponsorlu Bağlantılar

Dünya ve Türkiye’mizde popüler bir şekilde kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması olan , Whatsapp ile yeni gelen güncelleme ile İşaretli Yıldızlı Mesaj özelliği ile artık önemli mesajları kolaylıkla mesaj  , yazışmaların arasından bulabilirsiniz.

İşaretlenmiş Mesajlar . Artık bir sohbetteki bir mesajın üzerine dokunup basılı tutarak onu işaretleyebilirsiniz , böylece daha sonra onu kolaylıkla bulabilirsiniz. işaretli mesajları görmek için ilgili sohbetteki kişi bilgisi veya grup bilgisine gidin. İşaretlenmiş mesajlar ayrıca arama sonuçlarında kendi bölümün de görünecektir.

Bir kişi ile yaptığınız sohbetler’de önemli bir , gerek gördüğünüz mesajları Yıldız İşareti ile daha sonra okumak için işaretleye bilirsiniz.

whatsapp işaretli mesaj

Hoşunuza giden bir mesaj üzerine geliyoruz o mesaj üzerine hafif dokunduğumuz’da açılacak olan yıldızlı yere bir dokunduğunuzda orası beyaz olacaktır o zaman yıldızlı işaretlendiğini anlarız. işaretli mesajları nasıl bulacağız bu olduğu kadar kolay.

whatsapp yıldız işareti mesaj bulma

Kişi sohbet bilgisi veya grup mesajlarında bilgilere girdiğimizde “İşaretlenmiş Mesajlar” yazan yere girdiğimiz de hangi mesajı yıldızlı yaptıysanız o mesajı göreceksiniz.

whatsapp yıldızlı mesaj görüntüleme

 

Böylece Whatsapp ile önemli mesajları görüntüleye bilir rahatlıkla bulabilirsiniz. işaretli mesajları görüntüledikten sonra bir kere dokunduğunuz da sohbet bölümüne geçiş yaparak mesajı orada görebilirsiniz. Yıldız İşaretli Mesajı kaldırmak için ise aynı yolu tekrar mesaj üzerine basılı tutarak yıldız işaretine dokunduğunuz’da eski haline geri getirmiş olursunuz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın