Sponsorlu Bağlantılar

Chrome yeni yer imi yöneticisini nasıl iptal edilir?

1.029 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome tarayıcıda yeni gelen güncellemeler ile beğendiğiniz ve takip ettiğiniz web sayfasını sık kullanılanlara yer imlerine eklediğiniz’de yeni bir arayüzü penceresi ile karşılaşıyorsunuz . Bu durum biraz karışık olduğu için ve yeni bir klasör eklemesini karıştırdığınız için kafaları iyi karıştırdı .

Peki bu yeni yer imi yöneticisini nasıl eski durumuna geri getirebilirim veya iptal edebilirim bununla ilgili olarak bir paylaşım yapmak istiyorum.

google cgrome yeni yer imi yöneticisi

 

Google Chrome adres çubuğuna “chrome://flags/” kodunu yazın “” tırnak işareti olmadan ve enter tuşuna basınız.

gelişmiş yer işaretlerini etkinleştir

Gelişmiş Yer İşaretlerini Etkinleştir  ( #enhanced-bookmarks-experiment ) Anahtarını ayarını bularak Bu ayarı görüldüğü gibi Devre Dışı olarak ayarlıyoruz. Sonraki adımda ise “Yeni yer işareti uygulaması sistemini etkinleştir” #disable-new-bookmark-apps  adımını da aynen Devre Dışı olarak işaretlerseniz .

yer işareti eklendi!

Bundan sonraki yer imi eklemelerde eski düzende devam edecektir. Bundan sonraki adımlarda artık kafanızı karıştırmadan kolaylıkla yer imlerinizi yönetebilirsiniz ve klasör ile bu imlerinizi kolaylıkla kategorilere ayırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın