Sponsorlu Bağlantılar

chrome://plugins/ arayüzüne nasıl girilir?

955 views
Sponsorlu Bağlantılar

Son gelen güncellemeler ile google chrome tarayıcımızda plugins ayarlarına erişim engellenmiş, kapanmıştır, sizde tarayıcınıza chrome://plugins yazdığınız da artık ; “Bu siteye ulaşılamıyorerr_invalid_url hatası alacaksınız. Bu işler ile uğraşıyor ve haşır neşirseniz, eklentilerin yönetildiği bu ayara nasıl ulaşılır?

chrome://plungins ayarına nasıl girilir?

erişimin engellendiği, kısıtlandığı plugins ayarını nasıl aktif edeceğiz? bu ayarı tekrar nasıl kullanmaya başlayacağız bu konumuzda bizde siz takipçilere bu işlem için vereceğimiz konuda yardımcı olmaya çalışacağız.

google plugins nasıl girilir?

şimdi bu ayara tekrar giriş yapabilmek için aşağıdaki adımları takip ederek yapmaya çalışacağız. Bunun için sıralamayı takip edeniz. plugins eklentisi artık direk olarak çalışmamaktadır. Bununla ilgili eklenti ayarlarını artık farklı bir ayar üzerinden gerçekleştirebileceksiniz.

  • Google Chrome tarayıcımızı açıyoruz.
  • tarayıcıya chrome://settings/content/ kısayol kodu yapıştırınız.
  • Tarayıcıda kullanılabilen eklentileri artık buradan yönetebilirsiniz.
  • Java,Flash ve diğer ayarları yönetmek ve idare etmek için ayarlar üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Yani şunu söylemek gerekirse bundan sonraki google://plugins ayarlarını yapılandırma için chrome://settings/comtent ayarı üzerinden kontrol edebiliyorsunuz. Bu ayarlara tarayıcı üzerinden Ayarlar üzerinden de giriş yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın