Sponsorlu Bağlantılar

4K video takılma sorunu

5.381 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda soru & cevap sayfamıza gönderdiğiniz sorulardan biri olarak 4K videolarını izlerken takılma sorunu yaşıyoruz, Bununla ilgili takılma sorunu nasıl çözülür? bir çözümü var mıdır? bu sorulara cevap vermeye çalışacağız. Sizinde sorularınız varsa bilgisayarcıya sor sayfamıza gönderebilirsiniz.

2160p videolar ile 1080p videoları katlayan 4K video 3840×2160 çözünürlüğüne sahip bir video formatıdır. Bu nedenle sizden gelen 4K video takılma sorununda çözüm için 4K videoları oynatmak için kullanacağınız medi oynatıcıları gerekmektedir.

4K video takılma sorunu çözümü ;

4K videolarında takılmadan izleyeceğiniz media oynatıcıları için sizlere tavsiye edeceğimiz Windows işletim sistemi için “5KPlayer, Leawo Blu-ray Player, VLC media player, PotPlayer” yazılımlarını en iyi şekilde sorunsuz bir şekilde takılmadan izleyebilirsiniz.

Bununla birlikte 4K videoları sorunsuzca takılmadan izlemek iphone 6 ve üstü cihazlarda telefonun kendisi desteklemektedir, ayrıca playere ihtiyaç yoktur.

Android 4k video player tavsiyesinde 4K Video Player, Video Player All Format bu oynatıcılar ile deneyebilirsiniz. Bu nedenle 4K takılma sorunu oynatıcılardan kaynaklı olasılığı yüksektir. Oynatıcıları ayrı ayrı denemek gerekebilir telefon, tablet için en iyi oynatıcı sizin bulmanız gerekecektir.

Arama Tags & Etiket ;

4K video oynatma sorunu, 4K video sorunu, 4K videolar takılıyor, 4k video takılıyor, 4K video kasıyor, 4K video video pcde yavaş

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın