Sponsorlu Bağlantılar

Chrome Otomatik Yenileme { Reflesh } Nasıl Kapatılır?

6.158 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Hasan

Soru Gönder : Merhaba , benim Google Chrome  biraz bekledikten sonra kendi kendine otomatik olarak yenileme yani reflesh tazeleme yapıyor bunu nasıl kapatırım sıkıntı vermeye başladı .

Cevap : Merhabalar Hasan bey , ilk önce soru gönder bölümünü kullandığınız için teşekkürler , sorunuzla ilgili olarak cevabı mail yolu ile geri dönüş yapıldı. Chrome ‘de iki veya fazla tab açıldığında sayfalardan birine geçtiğinizde diğer açılan sekme kendini otomatik olarak tazeler bunu kapatmak isterseniz daha önceden bahsettiğim bir konu içerisinde Chrome otomatik sayfa yenileme konusunu inceye bilirsiniz. https://ademocut.com/chrome-otomatik-sayfa-yenileme-eklentisi-chrome-auto-reflesh/  adresinden chrome sayfasını yenileneceği gibi isterseniz de bu eklenti sayesinde durdura bilirsiniz.

Google Arama & Tags ;

Otomatik Sayfa Yenilemeyi Nasıl iptal ederim , sayfa yenilemeyi kapatma , Google Chrome Reflesh , Google Chrome Tazelemeyi kapatma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Chrome Otomatik Yenileme { Reflesh } Nasıl Kapatılır? (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. bilgisayarım da herhangi bir sitede olduğumda 5 dakikada bir kendini yeniliyor , şarkı veya film izlerken 5 dakikada bir başa dönüyor… yardımcı olursanız sevinirim , şimdiden teşekkür ederim iyi günler…

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın