Sponsorlu Bağlantılar

Chrome otomatik sayfa yenileme eklentisi – Chrome Auto Reflesh

8.671 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar Bu konumuzda Chrome Browser üzerinde çalışırken F5 yaparak yada  Yenile işaretiyle bulunduğumuz sayfayı Yenileme ( Reflesh ) ihtiyacı duyarız. Bunu Manuel ( el ) ile yaptığımızda bu sık sık tekrarlıyorsa can sıkıcı bir hal almaya başlar .

Peki yokmu dur bunun bir kolay yolu işte bende bundan bahsetmek istiyorum. Google Chrome kullanıcıları için otomatik yenileme eklentisinden bahsedeceğim. Eklentimizin adı Easy Auto Refresh Bu eklentiyi kurmak için ilk önce Google Chrome Web Store açılıyoruz.

Web storeyi açtıkdan sonra Easy Auto Refresh arama kısmına yazıyorum.

Arama Yerine yazdık dan sonra karşımıza arama kısmında gelen Esay Auto Refresh eklentisini Chrome’a Ekle yazan yere basıyoruz.

 

Karşımıza çıkan kutucuğu ekle olarak tamam ( okey ) diyoruz.

 

Eklentimiz kuruldu.

 

Şimdi geldi Saniye Bazında ayarı kaç Saniye istiyorsan onu yazarak Start Düğmesiyle otomatik yenilemeyi başlatıyoruz yada istediğimiz zaman Stop diyerek durdura biliyoruz.

Bilgisayar’da herhangi bir sayfada sürekli yenileme işlemini artık sizin yerinize bu eklenti ile çözerek halledeceksiniz, oldukça işinize yaracak olan bu eklenti ile online oyunlarda zararı olacağını unutmayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Chrome otomatik sayfa yenileme eklentisi – Chrome Auto Reflesh (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Tarayıcının içinden kapatmanın yolu yok mu?
    Eklentiler fazla izin istiyor.

  2. merhaba ben de tam tersi chrome dan otomatik yenileme yaptığı için, bunu nasıl durdurabiliriz diye soracaktım bu eklentiyi kurup sonra da stop yaparssak otomatik yenileme kapanır mı acaba?

    • selam oktay bey , deneme yaparak tecrübenizi buraya yazabilirsiniz. Chrome’de mi yaşıyorsunuz bu sorunu

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın