Sponsorlu Bağlantılar

Chrome Mouse Drag Eklentisi Nasıl Silinir?

680 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar’da Google Chrome web tarayıcınıza bulaşan ve tarayıcınıza yerleşen Mouse Drag Eklentisi , bilgisayara yüklenen programları bilinçsiz bir şekilde yüklerken bulaşır ve farkına varamazsınız , bu eklenti kaldırmaya kalktığınızda bir türlü kaldıramazsınız ve denetleniyor hatası ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

peki Mouse Drag plugin eklentisi nasıl kaldırılır? bu eklentiyi kaldırmak için aşağıdaki metot işimize yarayacaktır. şimdi aşağıdaki sizler için hazırladığım video izleyerek aynen mouse drag uzantısını kaldırmak için kullanabilirsiniz.

* Bilgisayar’da Gizli Dosya ve Klasörleri aktif ediniz .. Bilmeyenler için Buradan >> Gizli Dosyaları Aktif et

* Bilgisayar’da tüm tarayıcıları Kapatın > Bilgisayar > C: > Windows > System32 > Grouppolicy klasörüne giriyoruz .

* Machine Klasörünü siliyoruz.

* Bilgisayarımızın Tarayıcısı Eski Fabrika Ayarına geri getiriyoruz.

Chrome Tarayıcı Nasıl Resetlenir? Hemen Öğren 

Bu Adımlar Faydası olmadı ise Chrome Temizleme Aracını kullanın “https://www.google.com/chrome/cleanup-tool/” adresinden indirin ve kullanmaya başlayınız.

* Buda Faydalı olmadı ise Soru Gönder bölümünden destek isteye bilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

Mouse Drag eklentisi nasıl kaldırırım , Mouse Drag plugin remove , Mouse Drag nasıl silinir , Mouse Drag uzantısını kaldırma , Mouse Drag nasıl temizlenir  Mouse Drag hijackers , Mouse Drag gaspçı

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın