Sponsorlu Bağlantılar

Chrome de Google Translate Nasıl Aktif Edilir?

681 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome kullanıyorsanız bir çok şeyden de yararlanıyorsunuz demektir. Bunlardan bir tanesi de Google Translate Özelliğidir. Yani Girmiş olduğunuz yabancı bir web sitesini yada yabancı kelimeleri istediğiniz Dile tercüme edebilirsiniz. Bu Eklentiler Kullanışlı olduğu gibi Can sıkıntı da olabilirler.

Sık sık Üst Taraf da çıkan Uyarıda Bu Sayfayı Çevrilmesini istiyor musunuz? gibi pencere iner aşağı işte bu bazen can sıkıcı olmaya başlar bunu iptal etmek istiyorsanız Yapmanız Gereken ise Açılan bu Pencerede Seçenekler Kısmı var

Burada yapmak istediğinizi seçebilirsiniz , yada web tarayıcınızdaki dişli ( ayarlar )  kısmına girerek  Ayarlar ve gelişmiş ayarlara gireceksiniz Alt bölümde işaretli bölünü kaldırıp yada işaretlersiniz. 

google translate nasıl açılır? veya google translate nasıl kapatılır? bu konuda eğer bir yabancı bir siteyi sıklıkla takip ediyorsanız bu özelliği aktif edebilirsiniz, Fakat her girdiğiniz site’de devamlı karşınıza çıkıyorsa o zaman iptal ederek devamlı kapatmaktan kurtulmuş olursunuz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın