Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Ana Sayfasını Nasıl Değiştirilir?

1.721 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarı yeni kullanmaya başlayanlar için internet anasayfa nasıl değiştirilir? anasayfa nasıl google chrome yapılır? gibi akıllara gelen sorulara cevap arayacağız. Web Tarayıcı, web browser veya tarayıcıları bilgisayara yüklediğiniz de Chrome, Mozilla, Explorer veya Yandex , Safari tarayıcılarda bazı anasayfalar kendi siteleri anasayfa olarak gelebilir.

Biz bu sayfaları yani anasayfa nasıl değişir? bunu sizlere anlatmaya çalışacağım, ilk önce video anlatım ile daha sonra resimli anlatım ile bunu adım adım uygulayacağız. 

 

İnternet Explorer Anasayfa Nasıl Değişir?

 

internet explorer açıyoruz  Araçlar > İnternet Seçenekleri

  •  Genel Sekmesi Altında
  •  istenilen Adresi Yazıyoruz
  • Tamam Diyerek Çıkıyoruz.

Anasayfa Nasıl Chrome Yapılır?

Google Chrome Tarayıcımızı Açıyoruz En üst Sağda Dişli Çark ( Ayarlar)   işaretli yere basıyoruz. Ayarlar  kısmına giriyoruz Belirli bir sayfayı veya sayfayı aç yazan yerdeki  Sayfayı Ayarla kısmını açıyoruz. chrome anasayfa yapma için : Belirli bir sayfayı veya sayfaları aç. adımını işaretliyoruz. 

 

 

yukarıda anlatılan şekilde chrome anasayfa değiştirmeyi anlatmaya çalıştık , bu şekilde istediğiniz bir anasayfa adresini yazabilirsiniz. 

Mozilla Firefox Anasayfa Nasıl Değişir?

Araçlar > Seçenekler  Giriş Sayfası Yazan Yere istenilen adresi yazarak Tamam diyoruz ve çıkıyoruz. 

yukarıda anlattığımız kadarıyla mozilla, i.explorer, chrome anasayfa değiştirme yöntemlerini anlattık bunun yanında yandex arama motoru aynı şekilde chrome’de anlattığımız gibi anasayfası değişir. yeni kullanıcılar artık tarayıcı her açtığında ayarladığı sitelere kolaylıkla erişebilir. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın