Sponsorlu Bağlantılar

Casper Via T28M format nasıl atılır

59 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda Casper Via T28M format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Konumuza başlamadan önce önemli birkaç noktada bilgi verdikten sonra Casper Via T28M sıfırlama işlemini anlatmaya çalışacağız.

Telefonlara, Tablet veya Bilgisayarlara genellikle virüs, donma, takılma, yavaşlama, ikinci el satışları ve teknik servis öncesinde genellikle cihazlara format atılmaktadır.

Casper Via T28M hard reset atma öncesi veya diğer cihazlar içinde geçerli olmak üzere mutlaka yedeğini almayı ihmal etmeyin. Telefon rehberi, notlar, video, fotoğraflar ve diğer önemli notları mutlaka yedekleyin.

Android rehber yedekleme nasıl yapılır

Telefon rehberini ve diğer önemli dosyaları yedekledikten sonra Casper Via T28M formatlama başlamadan önce şarjın %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Bu iki noktaya dikkat ettikten sonra Casper Via T28M silme işlemine başlayalım.

Casper Via T28M NASIL SIFIRLANIR

Casper Via T28M iki farklı yöntemle eski ilk gün gibi fabrika ayarına geri alacağız. İlk adım telefonun içinde bulunan menü yardımı ile Casper Via T28M fabrika ayarına geri alma işlemini gerçekleştireceğiz.

Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Fabrika verilerine sıfırla > Sıfırla bu adımlarla Casper Via T28M içinde tüm verileri, dataları temizlemiş olacağız.

Böylece ilk gün gibi tüm ayarları eskisi gibi fabrika ayarlarına döndürmüş olacağız. Şimdi sıra geldi telefonun üzerinde fiziksel tuşları kullanarak ikinci yöntemi kullanalım.

Casper Via T28M NASIL SIFIRLANIR

Casper Via T28M format atma işleminin de ikinci yöntem telefonun üzerinde bulunan fiziksel tuşlar yardımı ile eski ayarına geri almak olacaktır.

  • Cihazı kapalı konuma alın
  • Sesi açma tuşu + güç tuşu bu tuşlara birlikte alıyoruz.
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutuyoruz
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitiriyoruz.
  • Recovery Mode
  • Wipe Data All / Factory Reset
  • Reboot System now

Yukarıda adımlarla Casper Via T28M fabrika ayarına geri alma işlemini başlatıyoruz. Burada bu menüler üzerine gelmek için cihazın sesini kısma tuşu ve güç tuşu yardımı ile gelebilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bu işlem sırasında cihazlar üzerinde hiçbir parçayı sökmeyin ve işlemi yarında kesmeyin.

Bu konumuzda Casper Via T28M format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konuyla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın