Sponsorlu Bağlantılar

Casper Via T10 format nasıl atılır

69 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Casper Via T10 format atma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Casper Via T10 sıfırlama işlemini anlatmadan önce birkaç önemli bilgiye değindikten sonra cihazımızın formatlama hakkında bilgi vereceğiz.

Casper Via T10 formatlama öncesi cihazlarımızı mutlaka yedeklemek gerekecektir. Telefon rehberi, notlar, videolar, fotoğraflar ve diğer önemli verilerinizi yedekleyin.

ANDROİD REHBER YEDEKLEME

Cihazınızda yedekleme işlemini yaptıktan sonra şarjının %50 seviyesinin altında olmadığından emin olunuz. Gerektiğinde şarja takılı olarak cihazınızı formatlayınız.

CASPER VİA T10 NASIL FORMAT ATILIR

Casper Via T10 hard reset atma işlemini iki farklı yöntemle gerçekleştireceğiz. Cihazın üzerinde yer alan tuşları kullanarak ve cihaz içindeki menüler yardımı ile tüm verileri silebiliriz.

Casper Via T10 silmek için cihazın menülerini kullanarak gerçekleştirelim. Şimdi bunun için nasıl yapılıyor hemen bir bakalım. Menü > Ayarlar > Yedekle ve Sıfırla > Sıfırla bu adımları takip ettiğinizde Casper Via T10 fabrika ayarına döndürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

CASPER VİA T10 NASIL SIFIRLANIR

Casper Via T10 fabrika ayarına geri almak için cihazın üzerinde bulunan fiziksel tuşları kullanarak cihazı eski ayarlarına geri alabilirsiniz.

  • Cihazı kapalı konuma alın
  • Sesi Kısma Tuşu + Güç tuşu bu tuşlara birlikte basıyoruz.
  • Ekrana Logo gelene kadar basılı tutuyoruz.
  • Ekrana Logo geldiğinde basma işlemini bitiriyoruz.
  • Kurtarma Modu ( Recovery )
  • Wipe Data All / Factory Reset
  • Reboot System Now

Yukarıda adımları cihazın sesini açma tuşu ve power tuşu ile gelerek menülerden ilerleyebilirsiniz. Casper Via T10 fabrika ayarına alma sırasında cihazın üzerinden hiçbir parça sökmeyin ve işlemi yarıda bırakmayınız.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda Casper Via T10 format nasıl atılır konusunda bilgi vermeye çalıştık. Konumuzla alakalı sorular için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesini kullanarak bizimle sorularınızı paylaşabilirsiniz. KOD:2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın