Cache Manager Blue Screen Hatası Nasıl Çözülür?

1.549 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda yüklenen herhangi bir program veya donatımsal olarak bir çok hatalar ile karşılaşa bilirsiniz. Bu hatalar Windows güncellemeleri ile de gelebilir yeni güncellemeler programlar arasında sürücü çakışmalarına sebep olabilir.

Bilgisayarınızı açtığınızda Cache Manager hatası ile karşılaştığınızda bunun sebebini yukarıda yazmıştım bunlardan biri bu soruna neden olabilir. Cache Manager mavi ekran hatasını nasıl çözeriz ?

Bu hataları gidermek için ilk önce Ramleri bir kontrol etmenizi tavsiye ederim . bilgisayarınızı kapatın elektrik ile ilişkisini kesin ve Ramleri teker teker yerinden çıkarın ram slotlarını ve yuvalarını bir üfleyerek ve Ram slotlarını silgi ile bir temizleyin ve tekrar takınız sorun devam ediyor ise ramleri teker teker deneyin bozuk ram bu hataya yol açabilir.

Diğer bir adım bilgisayarınızda Dos penceresini açınız ve Win + R cmd komutu ile buraya sfc /scannow komutunu yazarak bir taratın.

Bilgisayarınızda Güncel bir Antivirüs programı taratın . Bilgisayarda Son yüklenen programları kontrol ediniz bunları bilgisayardan kaldırın ve tekrar güncel Sürünüzü yükleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın