Sponsorlu Bağlantılar

C:\ içindeki Qoobox Klasörü Nedir?

371 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarım içine girdiğinizde bilgisayarın C:\ içinde Qoobox Klasörü olduğunu belki dikkat edildiğinde görmüşünüzdür. Qoobox Klasörü Nedir? bu klasör nasıl oluşmuştur acaba bilgisayarıma virüs mü? bulaştı gibi akıllara sorular gelebilir.

Qoobox Klasörü Nedir?

qoobox-klasoru-nedir

Qoobox Dosyası aslen bilgisayarınızı ComboFix ile bir kere tarama yaptıysanız , bu klasör combofix tarafından oluşturulmaktadır.

Combofix Bilgisayarınızda zararlı yazılımlar varsa bunları temizlemek için kullanılan bir yazılımdır. Combofix Bilgisayarda kötü zararlı kodlar , yazılımları temizler ve oluşturduğu Qoobox klasörü içerisinde bazı log kayıtlarını tutmaktadır.

Combofix programı ile bilgisayarınızı tarattıktan sonra bu dosyayı silebilirsiniz. QooBox Klasörü silemiyorsanız bazı uyarılar veriyor ise “bu eylemi gerçekleştirme için izne gereksinimiz var” uyarı geliyor ve kaldıramıyorsanız. Kaldırılması zor programlar nasıl kaldırılır bununla ilgili ipucunu okuyabilirsiniz.

Arama Tags & Etiketler ;

Qoobox klasörü nedir , Qoobox klasörü ne  işe yarar , Qoobox nedir , Qoobox nasıl silinir , Qoobox kaldırma , Qoobox combofix , Qoobox kurtulma , Qoobox kaldırma , remove Qoobox , Qoobox neye yarar , Qoobox nasıl , Qoobox dosyası nedir

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın