Sponsorlu Bağlantılar

instagram canlı yayın özelliği

200 views
Sponsorlu Bağlantılar

Periscope , Facebook derken şimdide İnstagram Canlı Yayın Özelliğini duyurmaya hazırlanıyor. Dünyaca ünlü popüler fotoğraf ve video paylaşım sosyal ağı olan instagram kendini yeni güncellemeler ile geliştirmeye başlıyor. Diğer sosyal ağlarda olduğu gibi Snapchat’den hikayem ve Periscope’den de canlı yayın özelliğini almaya başlayınca Rekabet kızışmaya başladı. İnstagram yeni özelliği ile canlı yayın yapmaya başlayacak Rus kaynaklı haber sitelerinden gelen bilgilere deneme amaçlı olarak Rus kullanıcıları ile tanıştı.

instagram-live-go-insta

En üst bölümde yer alan hikayeler bölümünün yanında bir çerçeve içinde Live ( Canlı ) yazı görünüyor , Go İnsta! butonu ile instagramda canlı yayın yapabileceğiniz  bu özellik beta sürümü ile zaman ile diğer kullanıcılara aktif olacağı belirtilmektedir. Kullanıcı sayısını zaman ile daha da artırmayı geniş kitlelere ulaştırmayı düşünen instagram doğru adımlar ile ilerlemektedir.

Güncelleme ;

24/01/2017 itibari ile yeni güncellemede Canlı Yayını artık yapabiliyorsunuz , Hikaye paylaşma ısmına girdiğinizde artık Boomerang , Normal , Eller Serbest ve Canlı sekmesi yerini aldı , canlı yazan yere elinizde geçerek artık instagramda canlı yayın yapma kısma gelebilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

instagram live , instagram canlı yayın nasıl yapılır , instagram canlı yayın özelliği , instagram yeni özelliği , instagram canlı yayın özelliğini kullanma , instagram canlı gösterim , instagram live broadcast

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın