Sponsorlu Bağlantılar

Büyükten Küçüğüne Yazı Başlık Kodları

16 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda yeni web tasarım işiyle uğraşacak, uğraşanlar için yazı başlıkları hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Bu yazı başlıklarını aslında biz daha önce seo çalışmalarında vermeye çalışmıştık. H1, H2, H3,H4, H5 etiketleri hakkında yazımızı ayrınca https://ademocut.com/h1-h2-h3-h4-h5-heading-etiketi-kullanimi/ etiket kullanımı yazımızda okuyabilirsiniz.

Yeni başlayacaklar için başlık atma büyükten küçüğe doğru sıralama olarak bu etiketleri kullanmak önemlidir. Bu etiketleri H1 ile başlayarak kullanmak sitenizin seo aşaması içinde önemlidir.

<H1> Olarak en büyük başlıklar olarak başlar, <H2> büyük başlık, <H3> orta başlık, <H4> küçük başlıklar ve <H5> küçük başlık olarak sıralanmaktadır.

Yukarıda da gördüğünüz gibi bu başlıkların kullanımı görülmektedir. HTML kod olarak yazılımlarda <H1> Başlık </H1> şeklinde başlayarak bitirilmelidir.

VİDEO ANLATIM;

Gelin birde bunu yukarıda video da nasıl yapılır, nasıl yapılmış video anlatımı ile izleyerek uygulamaları olarak yapalım.

Yukarıda konumuzda yeni başlayan acemi kullanıcılar için Sitede başlıklar nasıl atılır bunu konumuzda vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın