Sponsorlu Bağlantılar

.bup uzantılı dosya nasıl açılır?

5.206 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bir video dvd içine baktığınızda bir çok dosya görebilirsiniz, bu dosyalar IFO, VOB, BUP dosya uzantılarından oluşabilmektedir. Bunlar birbirlerini tamamlayan video dosyalarıdır. Bu konumuzda bu dosyalardan biri olan .bup dosya açma konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

BUP DOSYA AÇMA 

.bup uzantılı dosya açma için en iyi kullanacağımız yazılım Media Player Classic programı kullanabilirsiniz.

DVD içinde dosyaları media player içine sürükleyerek bırakabilir veya yeni dosya aç kısmından bup dosyasını okutabilirsiniz.  Bunun dışında bu programa alternatif yazılım olarak VLC Media Player programı da ayrıca deneyebilirsiniz.

NOT: Bu dosya uzantılarını tek tek açarak videoları izlemek mümkün değildir. Bu nedenle Yukarıda da bahsi geçtiği gibi Pwer Dvd, Media Player 10 ve diğer media oynatıcıları ile denemek fayda verecektir.

Bu konuyla ilgili sorularınız için sayfamızın altında bulunan yorumlardan bizimle sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

BUP Dosyası Nedir?

Program hataları durumunda bir veri dosyasının otomatik olarak yüklenmesini sağlamak için bir dizi program tarafından kullanılan bir Backup yani yedekleme formatı için bir dosya uzantısıdır.

TAVSİYE VİDEO;

DVD bilgi dosyası ( IFO ) yedekleme, BUP dosyaları için en yaygın kullanımdır. Sürücü IFO dosyasını okuyamazsa, verileri BUP dosyasından okumaya çalışır.

Arama Tags & Etiket ;

bup dosyası açma, bup uzantılı dosya açma, bup dosyası nasıl açılır, .bup dosyası açma, bup nasıl açılır, bup dosya açma programı

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın