Sponsorlu Bağlantılar

Twitter arama geçmişi nasıl temizlenir

1.386 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımızda dünyaca ünlü popüler sosyal ağlardan olan mini blog Twitter da arama geçmişi nasıl silinir? Bunu bu yazımızda okuyabilirsiniz.

Twitter da daha sonra yapılacak olan aramaları kolaylaştırmak için önceden yapılan geçmiş aramalar kayıt altına alınmaktadır. Önceki arama kelimelerini arama kısmına herhangi bir harf ile başladığınızda ekrana gelmeye başlayacaktır.

Bu zamanla belki canınızı sıkacak bir duruma dönüşebilir bu nedenle twitter arama geçmişi silmek aklınıza geldiğinde muhtemelen sizde bu yazıyı okuyorsanız arama kayıtları nasıl silinir? Bu yazımızda sizlere bilgi vermeye çalışacağız.

TWİTTER ARAMA GEÇMİŞİNİ SİLME

Twitter da aynı hesabı kullanan çoklu kullanıcılar, ortak hesaplarda bu arama kelimeleri sonradan sorun çıkarma ihtimalini de düşünerek twitter arama geçmişi silme için aşağıda adımları takip ederek sizde kendi hesabınızı silebilirsiniz.

TWİTTER KAYDEDİLMİŞ ARAMA GEÇMİŞİNİ SİLME

Twitter’da Ara yazan yere faremizle bir kere dokunduğumuzda arama yapılan kelimeler ekrana gelecektir.

Orada hemen yanında “temizle” yazan butona bastığınızda twitter da arama geçmişini temizlemiş oluyorsunuz.

Twitter geçmişi silme 2018 yılında menüleri bu şekilde yer almaktadır. 2019, 2020 yıllarında veya diğer yıllarda twitter arayüzü değişirse bu menülerinde yerlerinin de değişme ihtimali vardır.

Yukarıda bahsettiğimiz gibi twitter arama geçmişi silme işlemi bu şekilde gerçekleşmektedir. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı sorabilirsiniz.

İLGİLİ ARAMALAR;

  • Twitter geçmişi silme 2019
  • Twitter arama geçmişi temizleme
  • Twitter arama geçmişi nasıl silinir
  • Twitter geçmiş aramaları silme
  • Twitter kaydedilen aramaları temizleme
Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın