Sponsorlu Bağlantılar

Broken Link Checker Kırık Link Tespit Etme?

4.033 views
Sponsorlu Bağlantılar

Blog veya Web Sitelerde yazı yazanlar yazılarına dikkat çekmek için bir başka blog’dan yada başka bir web sitesinden kendi sayfalarına link verebilirler zamanla bu verdiğiniz linklerdeki sayfaları kaldırabilir yada siline bilir bu gibi durumda bu linkler Kırık Link olarak görülür.

Böyle Bir Link Daha Önceleri vardı ama şimdi olmayınca kırık Link olarak Görünüyor

Google’da bunu pek sevmemekle beraber Adsense hesabında Tarayıcı Hatası olarak Önümüze çıkıyor. Benim de Başıma gelen bir olaydan sonra size Tavsiye edeceğim Kırık Linkleri bulup üstünü çizen bu yazlım webmasterlar için tavsiye ederim Bu WordPress eklentisi olarak Broken Link Checker olarak yükleyebilirsiniz.

Eklentile > Yeni Ekle > Arama > Broken Link Checker  yazarak aratın. aramada ilk gelen eklenti kurunuz

yukarıda anlatılan wordpress eklentisi sayesinde sitenizden çıkan linkleri zamanlı kontrol ederek bağlantılarda sorun varsa kırık bir site yönlendirme yapıyorsanız size kırık link uyarısı ile mail olarak bildirecektir. Ayrıca kırık link kontrol için admin panel > araçlar > kırık bağlantılar altından da kontrol edebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Broken Link Checker Kırık Link Tespit Etme? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın