Sponsorlu Bağlantılar

Android Telefonda Uygulama Nasıl Kaldırılır?

4.389 views
Sponsorlu Bağlantılar

Android işletim sistemli telefon kullanıyorsanız, telefonda kullanmak istediğiniz uygulamaları Google Store üzerinden indirip kullanabilirsiniz, bu uygulamalar android tabanlı telefonlarda daha sonra yavaşlamaya neden olabileceğini düşündüğünüz veya kullanmak istemediğiniz uygulamaları kaldırma düşüncesindeyseniz ve yeni bir kullanıcı iseniz uygulama kaldırma nasıl yapılır? konusunda sizlere basit yolla ipucu vermeye çalışacağız. 

Android Uygulamaları Nasıl Kaldırılır?

Ayarlar ;

Uygulama Yöneticisi

Kaldırmak istenilen uygulama üzerine basılı tutunuz

menü içerisinde uygulama kaldır menüsüne bastığınızda telefondan istenilen uygulamayı kaldırabilirsiniz.  Böylece telefondan ekle / kaldır işlemi bu şekilde gerçekleştirilir. Bazı uygulamalar kaldırılma konusunda sorun çıkarabilir, zor uygulamaları kaldırma konusunda yorumlar bölümünden bildirim yaparsanız kısa zamanda çözüm bulmaya çalışırız.

Arama Tags & Etiket;

uygulama kaldırma android, uygulama nasıl kaldırılır, app uygulama kaldırma, uygulama nasıl kaldırılır, htc, samsung, asus, lg , akıllı telefon, uygulama sonlandırma, telefondan uygulama kaldırma, android uygulama kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Android Telefonda Uygulama Nasıl Kaldırılır? (7 Yorum)

Yorum Yaz

  1. note 4 kullanıyorum messenger i kaldırmaya çalışyorum durmaya zorla ve devre dışı bırak butonları aktif, kaldır butonu yok :(

    • Selma Hanım , İphone kullanıcısıyım bir araştırma yaparak size geri bu konu hakkında dönüş yapıyım görmeden bir şey diyemiyeceğim :)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın