Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar klavyesinde et ( @ ) İşareti Nasıl Yapılır

7.833 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar klavyesi üzerinde bazı özel karakterleri yapabilmek için klavye kısayolları vardır, bununla birlikte klavyede olmayan özel karakterleri karakter eşlem tablosu üzerinden yapabiliriz. Bu işaretler arasında mail göndermek için kullandığımız @ işareti veya diğer adıyla et işareti , et simgesi olarak bildiğimiz halkalı a harfli işareti nasıl yaparız? bunu sizlere anlatmaya çalışacağım.

et simgesi klavyede yapabilmek için aşağıda verdiğimiz klavye kısayol tuşlarını kullanarak et sembolü @ yapmanız çok kolaydır. Aşağıdaki liste verdiğimiz kısayol tuşlarını birlikte bastığınızda et işareti istediğiniz metin belgesi, word belgesi, excel sayfalarında kullanabilirsiniz. 

Et ( @ ) İşareti Nasıl Yapılır?

  • Alt Gr + Q tuşlarına birlikte basınız. 
  • Ctrl + Alt  + Q  tuşlarına birlikte basınız.
  •  Alt + 064  Alt tuşuna basılı tutarak 064 rakamlarını tuşlayınız. 

yukarıda harf kombinasyonu kullanarak @ simgesi yapmak çok kolaydır. Eğer basit yola kaçmak isterseniz, kopyala yapıştır ile istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. et işareti kullanımı mail göndermek için kullanabilirsiniz. admin@ademocut.com örneğinde olduğu gibi, mail işareti olarak’da bilinmektedir.

Arama Tags & Etiket ;

et işareti nasıl yapılır klavyede, et simgesi , et sembolü, klavyede nasıl yapılır, ascii kod tablosu, @ işareti , @ simgesi @ sembolü , kuyruklu a harfi , kuyruklu a işareti, kuyruklu a simgesi, kuyruklu a sembolü

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın