Sponsorlu Bağlantılar

Bip’de son görüldü { last seen } nasıl kapatılır?

303 views
Sponsorlu Bağlantılar

görüldü zamanlı nasıl kapatılır konusunda siz takipçilerimize bilgi vereceğiz.

Bildiği gibi WhatsApp ve diğer uygulamalarda da olan bu son görülme zamanı uygulamaya en son ne zaman girdiniz, çıktınız hakkında karşı tarafa bilgi vermektedir. Eğer karşı tarafa bu bilgileri vermek istemiyorsanız son Bip son görülmeyi kapatmak isteyebilirsiniz bizde bu konuda bu ayarı nasıl değiştirebiliriz bunu bu yazımızda sizlere anlatmaya çalışacağız.

BİP MESSENGER SON GÖRÜLDÜ KAPATMA

Turkcell’in popüler uygulamasında son görülme ayarını devre dışı bırakmak kapatmak için aşağıda adımları takip edeceğiz.

  • Uygulama
  • Profil
  • Ayarlar
  • Sohbet Ayarları
  • Son Görülme Bilgisi

Yukarıda adımları takip ederek son görülme bilgisini devre dışı bırakarak karşı tarafa bu bilgilerin gitmesini engellemiş olacaksınız.

Tavsiye Yazı; Whatsapp son görülme kapatma

Böylece karşı taraf da göremeyecek sizde karşı tarafın bilgilerine ulaşamayacaksınız. Bu konumuzda bip son görülme bilgisini kapatma alakalı sorulara cevaplar vermeye çalıştık.

Bip’de son görüldü nasıl kapatılır? Konusunda sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından tarafımıza sorularınızı tarafımıza gönderebilir veya diğer tüm konularda sorunlarınız için soru-cevap sayfamıza gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın