Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınıza Yüz Tanıma Sistemi ile Login Olun

1.068 views
Sponsorlu Bağlantılar

Çoğu yeni nesil dizüstü bilgisayarlarda görmüşünüzdür yüz tanıma sistemi ile yani yüzünü okutarak login olarak bilgisayarınızı açtığınızı yani kullanıcı şifresi girmeden login olarak oturum açmayı çoğu yerde hatta şimdi bile kullanıyor olabilirsiniz.

şimdi tanıtacağım bu program ile aynı işlemi eski orjinal login programı olmayanlar için KeyLemon adlı bir program ile bunu yapabileceğiz.

KeyLemon ile Neler yapabiliriz Bunu Bir inceleyelim ;

KeyLemon programı ile Web Camı kullanarak giriş yapmanızı sağlayan bir güvenlik yazılımıdır. Bu program ile Bilgisayarınızın başında ike oturum açılacak siz yokken oturum kapanacaktır.

KeyLemon Mozilla Eklentisi ile Facebook, Twitter, Myspace gibi sosyal medya sitelerine girişler şifre y önetici olarak çalışabiliyor.

Bilgisayar açıldığında Login Yerinde KeyLemon Menu ve Kamera Aktif olarak Gelecektir. Yüzünü tanıyarak sisteme login olacaksınız.

http://www.tamindir.com/keylemon/” adresi üzerinden indirebilirsiniz. 

facebook , Twitter ve Myspace gibi sosyal sitelere girerken şifre girmenize gerek kalmayacaktır. KeyLemon Mozilla Eklentisi ile bu işleri halletmiş olacaksınız. 

KeyLemon ile Şifresin yanlış Girildiğinde yada Şifre girişi ile Login olacak kişinin resimlerini çekerek izinsiz kimin girdiğini Öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın